Kliniğimize Hoşgeldiniz

  

 

 

 

Estetik dişhekimliği gülümsemenizi düzelterek görünüşünüzü tamamen değiştirir, yenilenen dişlerinizle kendinize güveniniz artar ve daha iyi hissedersiniz.

Estetik diş hekimliği ile dişlerinizin rengini beyazlatma, yeniden şekillendirip, gülüşünüzü ‘tamir etme’ şansına sahipsiniz.    

Estetik dişhekimliği uygulamaları;  kron ve köprüler, porselen laminatlar, inlay – onlayler, diş beyazlatma, dişeti ameliyatları, ve diş renginde dolgulardır. Bu tedavilerin tamamı kliniğimizde rutin olarak uygulanmaktadır.

Gülüşünüz yüzünüzün en önemli parçalarından biridir. Gülümsemenizin güzelliği sizi yıllarca gençleştirir. Gülümsemeniz sizi anlatır, ilk göze çarpan özelliklerinizden biri olduğu için  insanları etkiler. Güzel ve sağlıklı bir gülümseme yaşamınıza  özgüven, mutluluk ve başarı  getirir. Eğer yüzünüzden yılları söküp atmak, güzelliğinize güzellik katmak isterseniz estetik uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Mükemmel gülüşe, bembeyaz dişlere ve sağlıklı dişetlerine kavuşmanın yolları şunlardır:
 

 • Çürük dişlerin tedavileri, eski veya metalik renkli dolguların beyaz diş renginde dolgularla değiştirilmeleri.
   
 • Diş eksikliklerinin protezlerle kapatılması.
   
 • Kırık, şekli bozuk, çarpaşık, araları açık dişlerin restorasyonlarla düzeltilmeleri.
   
 • Diş bozukluklarının tedavisi.
   
 • Dişetlerindeki hastalıkların tedavi edilmesi.
   
 • Diştaşı, sigara renklenmelerini temizlenmesi.
   
 • Diş beyazlatma işlemleri.

“Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez”

 

diş hekimi, diş doktoru, diş tedavisi, kazasker diş, porselen kaplama, zirkonyum kaplama, erenköy diş, zirkonyum porselen diş, zirkonyum porselen kaplama, porselen diş fiyat, diş hekim, www.dishekim.com, porselen laminate, porselen lamina, implant, diş beyazlatma, bleaching, diş estetiği, estetik diş, estetik diş tedavi, diş dolgusu, 20 yaş dişleri, osman nursal, kazasker diş, kadiköy diş, diş tedavi, diş tedavi ücretleri, estetik diş tedavi, diş düzeltme, zirkonyum kaplama, anadolu yakası diş, porselen diş fiyat, zirko 


 

 

Bize Ulaşın

Tedavilerimiz hakkında tüm sorularınız ve uygun bir randevu saati belirlemek için bizi arayın.

Şemsettin Günaltay Cad. Çelik Apt. No:147/6 Kazasker 34738, Kadiköy İST

Klinik:  (216) 357-5344


Adres ve Kroki

 

 

 2008 Osman NURSAL | Şemsettin Günaltay cad. Çelik apt. no:147/6 Kazasker 34738, Kadiköy İST  | Web Design by Deniz Derelli

oyun komedi sohbet siteleri