Estetik ve Konservatif Diş Hekimliği   Dt. Osman NURSAL med.dent                                   Kadıköy / İstanbul

 

Estetik Diş Hekimliği
 

 

Diş Çürüklerinde Tedavi
 

 

Diş Eksikliklerinin Tedavisi
 

 

Diş Eti Sağlığı
 

 

Hakkımızda
 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


GÜLÜMSEME DİZAYNI


Gülümseme dizaynı, diş ve dişetlerinizle ilgili estetik problemlerinizin yüz hatlarınıza en uygun halde düzeltilmesi işlemidir.

Gülümseme dizaynında önemli olan o bireye en uygun diş ve dişeti yapısının uygulanmasıdır. Ağız estetiği her ne kadar altın oranlarla belli normlarda sınırlandırılsa da her vaka, her birey tamamen farklıdır. Farklı tedaviler gerekir.

Estetik tedaviler öncesi hastaların beklentilerinin ne olduğunun anlaşılması çok önemlidir. Estetik kavramı kişiden kişiye değişken olduğu için tedavi sonunda hasta ve doktorun aynı çizgide buluşması gerekir.

Bu buluşmada fotoğraflar ve fotoğraf düzenlemeleri çok önemlidir. Dijital fotoğraflar ve onlar üzerinde yapılacak oynamalarla beklentileriniz ve istekleriniz daha net anlaşılır. Bazı vakalarda dişler üzerinde geçici maddelerle şekillendirmeler yapılabilir, laboratuar çalışmalarıyla yapılacak tedavinin bir benzeri ağızda oluşturulabilir.

  

        

 

Evet

Hayır

Mini Gülümseme Dizaynı Testi

1. Gülümsemenize güveniyor musunuz?

2. Güldüğünüzde ellerinizle dişlerinizi kapatır mısınız?

3. Fotoğraflarda yüzünüzün bir tarafı hep daha mı güzel çıkar ?

4. Başkalarının sizden daha güzel gülümsediğini düşünür müsünüz?

5. Dergilere bakıp keşke böyle gülümsemem olsa dediğiniz olur mu?

6. Aynada dişlerinize baktığınızda dişlerinizde, dişetlerinizde kusurlar görüyor musunuz?

7. Dişleriniz daha beyaz olsun ister miydiniz?

8. Dişetleriniz sizce güzel görünüyor mu?

9. Güldüğünüzde dişleriniz gereğinden çok yada az mı görünüyor?

10. Güldüğünüzde dişetleriniz gereğinden çok yada az mı görünüyor?

11. Dişleriniz çok uzun yada çok kısa mı?

12. Dişleriniz çok geniş yada çok dar mı?

13. Dişleriniz çok karemsi yada çok yuvarlak mı?

14. Dişlerinizin şekli iyi mi?

1,8 ve 14. sorular hariç cevabınız hep evetse gülümseme dizaynına ihtiyacınız var demektir.

 

 

 

 

 

“Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez”

 

Çocuklar için Diş Hekimliği
 

 

20 Yaş Dişleri
 

 

Tedavilerden Sonra Uyarılar
 

 

Ağız Hijyeni
 

 

Sterilizasyon
 

 

Adres ve Kroki      

 

Şemsettin Günaltay Cad. Çelik Apt. No:147/6 Kazasker 34738, Kadiköy

Kazasker Shell ve Burger King Yanı


Randevu İçin  (0216) 357 53 44

 

Erenköy diş kazasker diş anadolu yakası diş kadiköy diş diş hekimi hekimi zirkon zirkonyum zirkonyum porselen zirkonyum porselen fiyat zirkon kaplama lamina laminate porselen tırnak porselen estetik diş diş dolgusu kanal tedavisi 20 yaş dişleri 20 lik ameliyatı porselen kaplama dolgu fiyat diş yaptırma porselen köprü implant diş beyazlatma diş taşı temizliği maliyet ücret kaç para ücretleri diş doktoru estetik diş hekimliği lazer diş beyaz dolgu lazerle dişeti ameliyatı dişeti hastalıkları dişeti ameliyatı gömülü diş ameliyatı periodontolog protez uzmanı kaplama yaprak porselen zirconia cercon zirkon empress para ücret fiyatları fiyat ödeme diş çekimi kırık diş diş ağartma diş muayenehane diş klinik diş hastane beyaz diş ortodonti çarpaşık dişler diş teli diş hekimi, diş doktoru, diş tedavisi, kazasker diş, porselen kaplama, zirkonyum kaplama, erenköy diş, zirkonyum porselen diş, zirkonyum porselen kaplama, porselen diş fiyat, diş hekim, www.dishekim.com, porselen laminate, porselen lamina, implant, diş beyazlatma, bleaching, diş estetiği, estetik diş, estetik diş tedavi, diş dolgusu, 20 yaş dişleri, osman nursal, kazasker diş, kadiköy diş, diş tedavi, diş tedavi ücretleri, estetik diş tedavi, diş düzeltme, zirkonyum kaplama, anadolu yakası diş, porselen diş fiyat, zirkonyum diş fiyat, beyaz dolgu, 20 yaş dişi, gömülü diş ameliyatı, endodonti, kanal tedavisi

 
 2008 Osman NURSAL | Şemsettin Günaltay cad. Çelik apt. no:147/6 Kazasker 34738, Kadiköy İST  | Web Design by Deniz Derelli

oyun komedi sohbet siteleri